Скринька психологічних знахідок

        ЖИТТЄВЕ КРЕДО:                              

«Життю радіти,

кожній його митті.

Пізнати Всесвіт ззовні ,

і в собі.

Нести любов,

нікого не судити.

Творити, а не плинути

в юрбі»

 

 

ПРОФЕСІЙНЕ КРЕДО:

 

«Дитина – не чаша,

 яку треба заповнити,

а факел який

треба запалити»

                            К.Д.Ушинський

 

Основною метою діяльності практичного психолога є підвищення ефективності навчально-виховного процесу через формування психологічної культури дошкільників, педагогів, батьків та збереження цінності психічного та фізичного здоров’я дітей. Створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку інноваційної особистості.

 

Основні професійні завдання психологічної  служби:

  • Допомогти створити умови для збереження психологічного здоров’я всіх учасників педагогічного процесу у трикутнику «діти – батьки – педагоги», а також для гармонійного розвитку індивідуального потенціалу кожної особистості у колективі .
  • Бути поряд у складні моменти індивідуального розвитку, щоб допомогти особистості віднайти власний життєвий ресурс для подолання проблеми, вийти з кризової ситуації з найменшими емоційними втратами та новим досвідом чи сформованим умінням  або якістю.
  • здійснювати посередницький зв’язок між дітьми, батьками, педагогами, вчасно інформувати одне одного про можливі проблеми, досягнення, потенційні можливості у поведінковій, емоційній, вольовій та інтелектуальній сферах життєдіяльності, щоб раціонально використати час, не втратити його для  всебічного гармонійного розвитку особистості.

Казки для дітей

(Казка що виховує)

 

 

 

 

 

 

Розвиткове заняття з старшими дошкільниками <Стежиною добра>

Розвиткове заняття з середніми дошкільниками <Мадрівка в країну любові та доброти>

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031